DIGITAL PAINTING I CONCEPT ART – warsztaty

Obóz artystyczny w Jarosławcu, nad morzem, dla dziewczyn i chłopaków 16+
 
dla tych, którzy pragną udoskonalić swój warsztat artystyczny.

 

 

Chcesz nauczyć się posługiwania tabletem graficznym?

Chcesz nauczyć się projektowania ciekawych postaci, potworów czy fantastycznych krain?

Chcesz w przyszłości pracować przy grach komputerowych?

Udział w warsztatach pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Nauka Digital Paintingu w oparciu

o zadania związane z podstawami Concept Artu to okazja do nabycia nowych umiejętności i udoskonalenia swojego warsztatu.

 

 

 

 

Concept Art to sztuka wizualizacji światów. Stosując techniki Digital Paintingu zobaczysz jakie to proste. Warsztaty Digital Paintingu pozwolą Ci rozwinąć umiejętności rysowania z natury, a zadania związane z projektowaniem postaci rozwiną Twoje zdolności w tworzeniu ciekawych Concept Artów. Nasze warsztaty i wiedza przekazywana na nich sprawią, że Concept Art stanie się fascynującym zagadnieniem. – Andrzej Graniak


Warsztaty poprowadzi Andrzej Graniak – rysownik, ilustrator, twórca konceptów. Zręcznie porusza się w każdej stylistyce,

używając przy tym różnych narzędzi. Wie o ilustracji niejedno. Jako rysownik pracuje od 25 lat. Publikował w wielu czasopismach
i książkach polskich i zagranicznych. Uczestnik wystaw i konkursów. Laureat nagród i wyróżnień, m.in. na Satyrykonie w Legnicy, w Olen (Belgia), w Ankarze (Turcja). Aktualnie tworzy koncepty do filmów animowanych, gier, komiksów i ilustruje książki.

PROGRAM

WARSZTATY

Dwa sety intensywnych zajęć dziennie (zajęcia z rysunku tradycyjnego i digital paintingu).

Duża dawka teorii potrzebnej przy projektowaniu concept artów.

Rysowanie z natury, rysowanie z wyobraźni, podstawy Photoshopa, malarstwo cyfrowe.

Rysowanie postaci, projektowanie potworów, tworzenie enviro.

Zajęcia odbywać się będą w sali i w plenerze.

będzie się działo !

INFORMACJE DODATKOWE

ORGANIZACYJNIE

Każdy z uczestników zabiera ze sobą laptop wyposażony w Photoshopa, tablet graficzny i materiały do rysowania. Istnieje możliwość wypożyczenia (bezpłatnego) tabletu od organizatorów. Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie takiego zapotrzebowania.

Uczestnicy na miejscu otrzymają od organizatorów materiały do rysowania (szkicowniki, ołówki, gumki) oraz materiały szkoleniowe.

DODATKOWE ATRAKCJE

Wyprawa do KRÓLESTWA GIER DREWNIANYCH  – gdzie ok. 100 gier pod chmurą, ręcznie wykonanych. Będzie można zagrać w : bilard holenderski, rapido, flipera, ledo poczwórne i wiele innych gier. A potem wyskok do Darłówka na zakupowy szał.

ARROWBALL – rodzaj paintballa, z tą różnicą że do rozgrywek używa się łuków i bezpiecznych strzał zakończonych miękką piłką – nie grotem. Jest to sport bezpieczny, dostarczający dużo wrażeń zarówno dla dużych jak i małych uczestników.

ARENA GIER KREATYWNYCH – pod dachem i pod chmurką ( w tym planszówki, karcianki, gry Wesołych Barbarzyńców itd.).

Ognisko z pieczeniem kiełbasek i podpłomyków, kąpiele w morzu i plażowanie, tańce, śpiewy i zabawy animacyjne.

 

NA ZAKOŃCZENIE

Nagrody z ITEM SHOP

Pamiątkowa FOTORELACJA na www.dziuplatropicieli.pl

arrowball

Zainwestuj w siebie, w swoje marzenia i pomysły…

TUTAJ MIESZKAMY

WARUNKI ZAKUPU

strzalka_yellow

TERMINY I CENY

 
I TURNUS 24.06.18 – 05.07.18  MIEJSCA NA ZAPYTANIE

CENA PODSTAWOWA 1700 zł/os.

WARUNKI PŁATNOŚCI 400 zł zaliczki na konto Organizatora,
pozostała kwota na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.

W CENIE

ŚWIADCZENIA

Zakwaterowanie w domkach 6-7 os.; wyżywienie : śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja /turnus rozpoczyna się obiadokolacją, a kończy śniadaniem+suchy prowiant na drogę/; realizacja programu; opieka medyczna; ratownika wodnego, kadry pedagogicznej i instruktorskiej; ubezpieczenie NNW; podatek VAT

DODATKOWO PŁATNE

Transport Organizatora w wysokości 170 zł/osoba
w obie strony – autokarem lub PKP ( w zależności od wielkości grupy)
NA TRASIE WARSZAWA-JAROSŁAWIEC-WARSZAWA

Uwaga, osoby dowożące uczestników we własnym zakresie – turnus
rozpoczyna się o godz. 17:00 pierwszego dnia, a kończy 8:30 ostatniego dnia pobytu.

JAK KUPOWAĆ

DOKUMENTY

WARUNKI UCZESTNICTWA

KARTA KWALIFIKACYJNA

WAŻNE INFORMACJE

strzalka_yellow

PODSTAWA PRAWNA

DOKUMENTY

 • Przed zakupem imprezy zapoznaj się z Warunkami Uczestnictwa, Warunkami Zakupu Imprezy, Ofertą Imprezy.
 • Organizator podpisuje z Klientem Umowę Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej.
 • Każdy wypoczynek zgłaszany jest do właściwego Kuratorium Oświaty.
 • Dokumentem uczestnika jest Karta Kwalifikacyjna i legitymacja szkolna.
 • Karta Kwalifikacyjna może być wypełniona w całości przez Rodzica.
 • Karta Kwalifikacyjna powinna w szczególności zawierać informacje tj. : PESEL, kontakt do rodziców,dane dotyczące zdrowia dziecka, szczególne uwagi dla kadry pedagogicznej, zgoda rodzica na udzielenie pomocy medycznej dziecku.

 

WYJAZD NA OBÓZ

WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW

 • Informacje Organizacyjne dotyczące wyjazdu pojawiają się na stronie Organizatora najpóźniej na 2 tygodnie przed wyjazdem na dany turnus tj. godziny i miejsce odjazdu autokaru, nr tel. do kierownika, informacje związane z realizacją programu.
 • Środek transportu wybierany jest z chwilą podpisania Umowy. Zmiany w Umowie mogą spowodować naliczenie dodatkowych opłat.
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku przejazdu środkiem transportu PKP, bez dokumentu uprawniającego do ulgi.
 • Uczestnik odbierany jest z obozu przez opiekuna do tego uprawnionego – rodzica lub osobę mającą pisemne do tego upoważnienie. Uczestnik stawia się punktualnie na miejsce zbiórki w dniu wyjazdu i powrotu. Wszelkie konsekwencje wynikające z opóźnień ponosi Rodzic tj. dowiezienie na własną rękę dziecka na obóz. Jest to związane z czasem pracy przewoźnika autokaru czy godzinami odjazdu pociągu. Nie odebranie na czas dziecka z obozu może spowodować naliczenie dodatkowych opłat za opiekę nad nim.

BEZPIECZNIE I ZDROWO

 • Podczas pobytu dziecka na obozie zabrania się używania telefonów komórkowych i innych sprzętów elektronicznych podczas zajęć.
 • Organizator i kadra pedagogiczna nie ponoszą odpowiedzialności za cenne przedmioty zabrane przez dziecko na obóz .
 • Podczas pobytu dziecka na obozie obowiązuje Regulamin Obozowy, z którym uczestnik zapoznaje się pierwszego dnia po przyjeździe do obiektu.
 • Ze względów bezpieczeństwa uczestnik podczas obozu nie spożywa napojów w puszkach, nie przyjmuje samodzielnie leków /jedynie za zgodą rodziców/, nie przywozi i nie posiada przedmiotów niebezpiecznych. Na obozie panuje bezwzględny zakaz spożywa jakichkolwiek używek, napojów alkoholowych i energetyzujących.
 • W przypadku rażącego zachowania uczestnika obozu / spożywanie używek, alkoholu, wszelkie formy agresji, zachowania zagrażające zdrowiu i życiu uczestnika lub jego kolegów/ Organizator może podjąć decyzję o wydaleniu uczestnika z obozu na koszt Rodzica.
 • Rodzic informuje Organizatora lub Kierownika Obozu o szczególnych potrzebach dziecka przed wyjazdem na obóz tj. specjalna dieta, problemy emocjonalne, zdrowotne, zażywanie leków itp.
 • Jeśli podczas pobytu uczestnika na obozie Rodzic otrzyma niepokojące sygnały związane z samopoczuciem dziecka prosimy o niezwłoczny kontakt z Organizatorem lub Kierownikiem Obozu.

CO SPAKOWAĆ

REZERWUJ!

strzalka_black

......Warunki Uczestnictwa

Akceptuję warunki uczestnictwa *

KONTAKT

strzalka_yellow

ADRES

do korespondencji:

ul. Odkryta 55D/44

03-140 Warszawa

EMAIL

biuro@dziuplatropicieli.pl

Nr Telefonu

+48 534 148 208

+48 505 064 402

social media

Instagram
Facebook

Start typing and press Enter to search