event łuczniczy

Event łuczniczy 

Polowanie na Orka i inne potwory

Nie bój się marzyć z rozmachem, strzelaj prosto, celuj dokładnie!

O WYDARZENIU

Event łuczniczy.

Łucznicy, odważni i dzielni! Mali i duzi! Przybywajcie! Różnej maści potwory zaczęły przenikać do naszego świata siejąc strach, przerażenie i zniszczenie. Zapolujmy na Orka i inne bestie! Zwołujemy łucznicze ruszenie na 1 kwietnia 2017, 15:00 – 18:00 w białołęckiej piaskowni (mapa) – wejście od ul. Odkryta 1. 

Szykuje się historyczna bitwa przeciwko potworom!  Każdy będzie mógł spróbować swych sił w strzelaniu do bestii pod czujnym okiem Mistrza Łucznictwa. Wszystko za symboliczną kwotę do kapelusza.  Cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc psiakom ze Stowarzyszenia „Podaj Łapę”. Jeśli jesteś odtwórcą historycznym lub larpowcem, wbij się w strój, by dodać całemu wydarzeniu kolorów i podkręcić zabawę!

ATRAKCJE

  • postrzelamy do sylwetek potworów (łucznictwo 2D)
  • zapolujemy na orka (łucznictwo 3D),
  • rozegramy turniej ARROWBALL – rodzaj paintballa łuczniczego
  • wyłonimy najlepszego łucznika, uhonorujemy zwycięzców
  • rozlosujemy niespodzianki wśród zapisanych uczestników na event łuczniczy

SPRZĘT ŁUCZNICZY

Zapewniamy sprzęt łuczniczy. Za udział w zabawie pobieramy opłatę (dowolną – do puszki) na rzecz Stowarzyszenia „Podaj Łapę”.
Mile widziani łucznicy wyposażeni we własny oręż:)

ORGANIZACYJNIE

Organizatorem wydarzenia jest Dziupla Tropicieli Przygód. Wydarzenie ma charakter charytatywny. Głównym celem eventu jest wspólna zabawa na świeżym powietrzu, zachęta do rozpoczęcia przygody z łucznictwem tradycyjnym, a przede wszystkim zebranie funduszy na rzecz potrzebujących zwierzaków.

Tym wydarzeniem otwieramy sezon łuczniczy 2017! Zapraszamy do naszej sekcji łucznictwa tradycyjnego, a także do zabawy w arrowballa!

Zapisując się na wydarzenie przez formularz kontaktowy bierzesz udział w loterii dziuplowych niespodzianek – rozstrzygnięcie nastąpi podczas eventu łuczniczego. 

To już było - Event łuczniczy WDSD

Arrowball

Miejsce wydarzenia

mapa

ZAPISZ SIĘ

strzalka_black

    Start typing and press Enter to search