Gra dla dzieci – O zgryźliwym Królu Zygfrydzie

 

Której drużynie uda się pokonać pułapki i odnaleźć skarb?

Celem wyprawy jest przeżycie fantastycznej przygody w grupie rówieśników. W duchu dobrej zabawy i rywalizacji między drużynami. W atmosferze pobudzającej do twórczych działań i radości.

Król Zygfryd zwany Zgryźliwym słynie z bardzo porywczego charakteru. Toczy spory i walki z każdym władcą sąsiadującej krainy. Jest on równie bogaty, co chciwy i nieufny. Swego czasu jego nadworny kucharz stworzył recepturę na magiczny eliksir, dzięki któremu Król Zygfryd stał się silny i niepokonany. Jednak któregoś razu, ktoś podstępnie dobrał się do królewskiego skarbca i wykradł słynną recepturę na magiczny eliksir. Król wyznaczył wysoką nagrodę dla śmiałka, który odzyska jego największy skarb.

W PROGRAMIE:

* Formowanie się drużyn * Atak na TWIERDZĘ! Oblężenie zamku – wielka bitwa na katapulty * Łamacze szyfrów – na tropie zaginionego skarbu – gra terenowa Chaos * Łuczniczy tor przeszkód – strzelanie do celu z łuków * W ciemnych lochach zamku – Pojedynek Ślepców * Zaginiona opowieść o SKARBIE i gra terenowa – Poszukiwanie Skarbu.

Miejsce przygody: teren zielony

Czas trwania: 2-3 h

Program szczegółowy dostępny u Organizatora.

Zapytaj Organizatora o ofertę cenową i dostępny termin.
Cena imprezy kalkulowana jest indywidualnie dla każdego Klienta.
Na cenę ma wpływ kilka czynników m.in. liczba uczestników.

Zapraszamy do kontaktu.

NAPISZ

strzalka_black

Start typing and press Enter to search