ostatnia misja

Termin: 4 maja 2019.

Miejsce: Osada Dorzucha Czubajowizna  (k. Wołomina)

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do udziały w wydarzeniu. To super okazja by pobawić się z całą rodziną, przyjaciółmi w klimatach fantasy. 

Ideą wydarzenia jest wprowadzenie uczestników do świata larpów, gier fantasy i magicznych przygód tworzonych przez zespół Dziupli Tropicieli Przygód.

W grze „Ostatnia Misja” oraz Arenie Wojowników mogą wziąć udział wszyscy gracze niezależnie od wieku.

WSTĘP FABULARNY

Raz do roku, gdy ciepłe dni zagoszczą w Osadzie Dorzucha, przybywają tu licznie zaproszeni goście, mieszkańcy pobliskich wsi, rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, artyści, podróżnicy, znakomici gracze, kuglarze, łucznicy, a nawet wojowie z różnych stron świata, by wziąć udział w wielkim wydarzeniu ku czci Strażnika zwanego Dorzuchem.

Tego dnia każdy śmiałek będzie miał okazję sprawdzić się na Arenie Wojowników walcząc mieczem, strzelając z łuku, polując na potwory. Podczas biesiady opowiadane będą legendy o wspaniałym Dorzuchu, który walczył z bestiami broniąc życia i dobytku mieszkańców okolicznych wsi.

W tym roku święto imienia Dorzuchac będzie nadzwyczajne. Grododzierżca bowiem ogłosił, że stawia trzos pełen złota przed śmiałkami którzy rozwikłają tajemnicę magicznego artefaktu!

Kto się wzbogaci? Kto polegnie w walce? Kto ugrzęźnie w bagnie, a kogo porwą orkowie? Nie dowiesz się jeśli nie weźmiesz udziału w grze.

W karczmie już rozpalają pod kuchnią. Już szykują pyszne jadło. Nikt nie powinien być głodny gdy przy ognisku snuć będzie się opowieść o Strażniku Dorzuchu.

Przybywajcie zatem elfy, krasnoludy, nizioły. Czyś palladyn, czy woskowy ciura, trzos Grododzierżcy może być Twój.

Plan wydarzenia:

11:00 – przygotowania do wydarzenia: stroje, charakteryzacja, zapoznanie się z zasadami gry, podpisanie regulaminu uczestnictwa w zabawie, zapoznanie się z innymi uczestnikami

12:00 –  17:00 – czas trwania gry, oraz udział w końcowej biesiadzie przy ognisku z poczęstunkiem (kawa, herbata, kiełbaski, podpłomyki, słodkości), uhonorowanie zwycięzców.

Kilka słów od Mistrza Gry do Uczestników:

Gra utrzymana jest w klimacie fantasy. Osada Dorzucha jest miejscem przyjaznym dla podróżnych nawet z odległych krain. Zachęcamy do wcielenia się nie tylko w postaci ludzkie. Z otwartymi rękoma powitamy w grze przedstawicieli elfickich rodów, krasnoludzkich klanów, niziołczych zgromadzeń i wielu innych fantastycznych ras. Oczywiście reprezentowanie rasy innej niż ludzkiej wymaga odpowiedniej charakteryzacji i stroju, w razie pytań zachęcamy do kontaktu. 

WARUNKI UCZESTNICTWA I PŁATNOŚCI

Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest zapisanie się na listę uczestników do 26 kwietnia, oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora: 27 1460 1181 2025 5440 1095 0001

w wysokości 60 zł /osoba.

Przy zapisywaniu się prosimy o przesłanie następujących informacji:

  1. Ilość osób w rodzinie,
  2. Wiek uczestników,
  3. Doświadczenie w grach fabularnych (w ilu larpach dana osoba brała udział? jakich?),
  4. Rasa, którą reprezentować będzie dana rodzina?
  5. Wskazówki/prośby do organizatora.

Cena zawiera:

-wejście na teren gry,

-opiekę animatorów,

-udział w atrakcjach (gra fabularna, Arena Wojowników – łucznictwo, szermierka),  charakteryzacja, materiały do zabaw

– poczęstunek przy ognisku

-ubezpieczenie NNW.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE:

Teren gry obejmuje nie tylko osadę, ale i okoliczne łąki oraz las. Prosimy o przygotowanie strojów fantasy umożliwiających zabawę przy lekkim deszczu, chroniących ciało przed owadami czy kleszczami. Nie zapominajmy o obuwiu umożliwiającym poruszanie się po lesie czy wysokich trawach. Zasady bezpieczeństwa oraz mechanika gry wyjaśniona zostanie przed jej rozpoczęciem.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu wydarzenia ze względu na bardzo złe warunki pogodowe, oraz inne czynniki niezależne od Organizatora.

W przypadku rezygnacji z imprezy, Uczestnik nie otrzyma zwrotu wpłaty, może jedynie w to miejsce zaprosić inną osobę.

Osoby niepełnoletnie pozostają pod opieką osób dorosłych.

ZAPISZ SIĘ

Start typing and press Enter to search