Jurajskie zamki, skały i opowieści 

Cele wyprawy: budzenie zainteresowań dzieci i młodzieży do poznawania kultury i walorów regionu, angażowanie uczestników do wspólnych działań, zabawy i szlachetnej rywalizacji między drużynami.

To podróż po fantastycznej krainie, pełnej wapiennych skał, jaskiń i opowieści, tu niegdyś wznosiły się wspaniałe warownie strzegące polskich granic, tu król mieszkał w grocie, a Janosik na zamku bywał. Poznajcie magię Jury. A w drodze powrotnej sprawdzimy, czy jest życie na pustyni.

W PROGRAMIE:
  • Z przewodnikiem po Jurze – zamek w Olsztynie, dworek Krasińskich, Brama Twardowskiego, Źródła Zdarzeń i Marzeń, Jaskinia Niedźwiedzia.
  • Ojcowski Park Narodowy – Dolina Prądnika, Janosik na zamku w Pieskowej Skale, Maczuga Herkulesa, Jaskinia Łokietka, Ojców, Brama Krakowska, Źródło Miłości, Skały Kawalerskie i Panieńskie oraz wiele innych malowniczych zjawisk przyrodniczych i niesamowitych opowieści.
  • Polska Sahara – Pustynia Błędowska.
  • Dyskoteka i wspólne zabawy integracyjne.

Harmonogram wyprawy dostępny jest u Organizatora.

Zapytaj Organizatora o ofertę cenową i dostępny termin. Cena imprezy kalkulowana jest indywidualnie dla każdego Klienta. Na cenę ma wpływ kilka czynników m.in. liczba uczestników.

Zapraszamy do kontaktu.

NAPISZ

strzalka_black

    Start typing and press Enter to search