LARP STAN ZASILANIA „0” 2

Terenowa gra fabularna

Nie bój się marzyć z rozmachem, podejmij wyzwanie, przeżyj przygodę!

FABUŁA

WSTĘP FABULARNY – Larp STAN ZASILANIA ZERO 2

„Kiedyś czekaliśmy, by znów rozbłysły żarówki, a z radia popłynęły dźwięki radosnej muzyki. Dziś już nie czekamy. Od ponad piętnastu lat na Ziemi nie ma prądu.

Wyobraź sobie miasta, które nocą spowija ciemność, a ulicami przemykają złowieszcze cienie. Żywność już dawno się skończyła. Nieliczni, którzy przeżyli podążyli w kierunku pól, lasów, dawnych siedliszczy, by tam szukać możliwości przetrwania.

Nieopodal stolicy grupa śmiałków próbowała od podstaw zbudować nowy ład. Osiedlili się pośród głuchego lasu, żyjąc na terenie starej opuszczonej bazy wojskowej. Do czasu… Najpierw pojawiła się grupa naukowców, którzy rzekomo chcieli pomóc tubylcom. Później przybył znachor, który ponoć potrafił leczyć wszystkie choroby. I w końcu przybyli i oni -wysłannicy generała Herwesta. I wtedy rozpętało się tam piekło.

Dawno opadł kurz po tamtych wydarzeniach. Niedobitki tamtych wydarzeń postanowili wrócić do dawnej osady, aby ponownie zasiedlić idealne do przetrwania miejsce.

Co zastaną po swoim powrocie?
Czy miejsce to znalazło już nowych „lokatorów”?
Czy utopijne wizje to tylko idealistyczne mrzonki ?”

 

Wspólnie rozwiążemy tę historię, będącą kontynuacją zabawy sprzed roku. Dziupla Tropicieli Przygód zaprasza wszystkich fanów gier fabularnych na drugą odsłonę LARPa osadzonego w świecie inspirowanym serialem „Revolution”.

Gra stanowić będzie kontynuacje historii Utopii, czyli starej bazy wojskowej, która po globalnej katastrofie energetycznej stała się miejscem, w którym nowy ład próbowała zbudować grupa śmiałków – jak się później okazało nie jedyna, która dożyła czasów „bez prądu”. W tym roku gra zostanie osadzona w jeszcze bardziej mrocznych klimatach, a jesienna aura doda większej imersji całej rozgrywce.

ORGANIZACYJNIE

 • II edycja larpa skierowana jest do osób, które brały udział w pierwszej edycji jak i dla nowych uczestników. Wiek i umiejętności związane z odgrywaniem postaci – nie grają roli! Liczy się dobra zabawa.
 • Osoby chcące kontynuować swoje postaci proszone są o niezwłoczny kontakt z Organizatorem (dopuścimy kilka postaci, które zginęły w ostatniej bitwie, ale jednak los był dla nich łaskawy). Gra przewidziana zarówno dla graczy zaawansowanych jak i początkujących.

  Wszystkich chcących wziąć udział w zabawie prosimy o wcześniejsze przygotowanie sobie strojów i potrzebnych do gry akcesoriów. Realia apokaliptycznego świata pozwalają nam na bardzo swobodne podejście do tematu. Dla osób, które nie mają specjalnie przygotowanych „kreacji” wystarczą współczesne ubrania – prosimy jednak pamiętać, że osoby żyjące w czasach bez elektryczności stawiają przede wszystkim na praktyczny aspekt ubioru. Szpilki, spódnicę czy spodnie od garnituru należy zamienić na wygodne buty, bojówki/inne wygodnie spodnie i ciepłą militarną bluzę czy kurtkę. Możemy wypożyczyć na czas gry bluzy moro w różnych rozmiarach.

  Nie zapomnijcie zaopatrzyć się także w rzeczy codziennego użytku. Podróżnicy w tych czasach potrzebowali źródła światła, podstawowych rzeczy do przetrwania (nóż, krzesiwo, lampa np. naftowa) czy rzeczy związanych z zawodem (jeżeli dostaniesz rolę lekarza, warto zaopatrzyć się w fartuch i jakieś podstawowe materiały opatrunkowe. Podobnie wojskowy, powinien ubrać się w strój militarny czy naukowiec, który bez przyrządów i fiolek nie rusza się z miejsca.
  Szczegółowe informacje i wymagania co do strojów przekazywane będą razem z informacjami o postaciach.

CO I JAK

Autorem LARPA jest Jakub Gdyk. Jak tylko zapiszesz się na listę uczestników otrzymasz od niego opis swojej postaci i informacje szczegółowe dotyczące gry.

Gdzie: Słupno k/Marek

Kiedy: 14 października 2017

start 10:00 – przygotowania 12:00 – 15:00/16:00 – larp 16:00 – 18:00 ognisko/grill (kiełbaskę i inne smakołyki przywozimy we własnym zakresie, Organizator zapewnia gorącą herbatę).

Za ile: wstęp 35 zł/os. ( w cenę wliczony jest koszt wynajęcia terenu, ubezpieczenie imprezy, materiały do larpa)

Transport własny.

Zapisy na stronie: http://dziuplatropicieli.pl

1. Wypełnij zamieszczony tam FORMULARZ KONTAKTOWY.

2. Określ dokładną liczbę uczestników i ich wiek.

3. Podaj swój nr telefonu oraz adres e-mail, na który wyślemy potwierdzenie rezerwacji miejsc.

4. Przeczytaj uważnie WARUNKI UCZESTNICTWA.

5. Po wysłaniu formularza, oczekuj na potwierdzenie rezerwacji na podany adres email. W przypadku braku potwierdzenia – zadzwoń 505064402

WARUNKI UCZESTNICTWA

 • Organizatorem wydarzenia jest Dziupla Tropicieli Przygód.
 • Głównym celem eventu jest wspólna zabawa na świeżym powietrzu, oraz zachęta do rozpoczęcia przygody z grami fabularnymi.
 • Warunkiem udziału w imprezie jest akceptacja Warunków Uczestnictwa.
 • Każdy z uczestników dokonuje wpłaty za udział w larpie w wysokości 35 zł/os. Wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
 • Wydarzenie odbędzie się również w przypadku niepogody.
 • Organizator może przełożyć wydarzenie, lub odwołać z przyczyn od niego niezależnych. W tej sytuacji uczestnik może ubiegać się o zwrot wpłaconej kwoty.
 • Podczas eventu osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę opiekunów prawnych na samodzielny pobyt lub pozostawać pod opieką osoby dorosłej.
 • Uczestnicy wydarzenia zobowiązują się do zachowania w sposób odpowiedzialny i nie stwarzający zagrożenia zdrowia i życia swojego i innych uczestników.
 • Uczestnicy mają obowiązek stosować się do zaleceń i zarządzeń Organizatorów.

 • Uczestnicy są zobowiązani do poszanowania sprzętu, wszelkich urządzeń i instalacji technicznych oraz mienia stanowiącego własność organizatora i właściciela obiektu.

 • Opiekun Prawny, Rodzic ponosi odpowiedzialność w przypadku gdy uczestnik wyrządzi szkodę osobom trzecim. 

 • Organizator nie odpowiada za mienie Uczestników.

 • Organizator dołoży wszelkich starań aby sprawdzić warunki bezpieczeństwa obowiązujące na terenie przeznaczonym na imprezę.

 • Wizerunek osób uczestniczących w imprezie może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych Dziupli Tropicieli Przygód. Udział w imprezie jest równoznaczny z udzieleniem nieodpłatnej zgody na wykorzystanie ich wizerunku utrwalonego w trakcie imprezy.

 • Dane osobowe Uczestników będą wykorzystywane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) w celach związanych z uczestnictwem w Imprezie. Dane osobowe są zbierane na zasadzie dobrowolności. Dane osobowe uzyskane od Uczestników zgodnie z postanowieniami Warunków Uczestnictwa będą przechowywane w bazie danych Dziupli Tropicieli Przygód . Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celów związanych z realizacją Imprezy i otrzymywania ofert Organizatora.

 • Na terenie, na którym odbywa się impreza  obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia wszelkiego rodzaju materiałów i przedmiotów niebezpiecznych, mogących stanowić zagrożenie bezpieczeństwa, oraz spożywania alkoholu.

 • Osoby nie przestrzegające zaleceń Warunków Uczestnictwa lub w jakikolwiek sposób naruszające porządek będą pociągnięte do odpowiedzialności.

Zabierz rodzinę, przyjaciół, znajomych! W ciekawy i niebanalny sposób spędzicie dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

To już było - I edycja larpa

mapa

ZAPISZ SIĘ

strzalka_black

  Akceptuję warunki uczestnictwa *

  Start typing and press Enter to search