Obóz LARPowy

NA KRAWĘDZI ŚWIATÓW

dla dziewczyn i chłopaków 13 – 18 lat
dla fanów gier fabularnych 

 

DOKĄD JEDZIEMY?
W tym roku zabieramy Was do kolejnego magicznego miejsca – Mamuciej Doliny nad Biebrzą.
Osada położona jest na wzgórzu, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na rozlewiska i bagna.
To kraina, w której żyje mnóstwo zwierząt, dlatego możemy się spodziewać, że na szlaku spotkamy łosia.
Idealna dla miłośników gier fabularnych , pełna leśnych zakamarków, kamiennych kręgów i tajemnych dróżek.
Zapraszamy gorąco do Mamuciej Doliny, to tutaj będziemy przeżywać kolejne fantastyczne przygody.

PROGRAM OBOZU

OBÓZ LARPOWY – WSTĘP

Wyobraźnię człowieka ograniczają jedynie utarte schematy. My je przełamujemy otwierając puszkę Pandory wypełnioną genialną zabawą. Tkać razem z nami nić losu może każdy, kto tylko potrafi wzbić się na szczyt swojej własnej kreatywności.

Jeśli czujesz, że masz ochotę na przygody z grami fabularnymi, które umożliwią ci zostać bohaterem na krańcu światów i poczuć te wszystkie emocje związane z przeżywaniem dylematów, podejmowaniem decyzji, wpływaniem na przebieg wydarzeń…To znaczy, że ten obóz jest dla Ciebie.

OBÓZ LARPOWY – TWÓRCY ŚWIATÓW

– warsztaty aktorskie, impro, opowiadaczy historii i bajarzy

– jeepformy, i inne gry wyobraźni

– tworzenie własnej opowieści, czyli warsztaty dla twórców LARPów

– Nowe Światy – LARPy stworzone przez grupy warsztatowe

OBÓZ LARPOWY – GRY MISTRZOWSKIE

Żyjący pośród śmiertelników, w cieniu własnego dziedzictwa. Potomkowie Kaina, kochający bogactwo, przepych i swoją nieśmiertelność. Ich los jednak nie jest idealny… szczególnie wtedy, kiedy muszą zjednoczyć się w obliczu wspólnego zagrożenia.

Stowarzyszenie Poetów i przyjaciół literatury zaprasza na kolejne z cyklu spotkanie autorskie, dziś wieczorem dyskutować będziemy nad fraszkami Lady Angeli z Magdeburgu.  

– – –

Świat po ostatniej Wojnie Nuklearnej stał się wielką areną walki o przetrwanie. Najsilniejsze jednostki tworzą Klany, dzięki którym egzystowanie na powierzchni (i pod nią!) wydaje się choć trochę łatwiejsze. I choć czasy są parszywe, nawet w tak trudnych momentach ludzkość ma swoją rozrywkę – rozgrywki Juggera.

ROK 2078, WIADOMOŚĆ GŁOSOWA

Halo…. Halo! podaję współrzędne. 53°17’04.6″N 22°27’28.2″E. Dokładnie za dwa tygodnie rozpoczną się IV Mistrzostwa drużyn Juggera. Kto żyw , niech stanie do walki! Gościć nas będzie Saddintown, tutejszy burmistrz. Zapewnia bezpieczeństwo i nagrodę, 50 gambli .

…….

Oraz larpy niespodzianka, w klimatch fantasy lub science fiction…

CO JESZCZE

spływ tratwami
przeprawa przez bagna…
arrowball – rozgrywki łucznicze

zajęcia w osadzie …spotkanie z archeologiem…
ognisko z pieczeniem kiełbasek…zabawy animacyjne, gry terenowe, planszowe…

Nagrody z ITEM SHOP
Pamiątkowa FOTORELACJA na www.dziuplatropicieli.pl!

LARP – o co chodzi?

(Live Action Role-Playing) to znakomita gra i zabawa, polegająca na odgrywaniu ról w obrębie konkretnego scenariusza w wymyślonym świecie. To fascynująca rozrywka. Połączenie teatru i epickiej przygody jednocześnie. Na obozie LARPowym nauczymy Was jak wcielać się w różne postaci. Każdy z nas chciałby poznać inne światy, odwiedzić niezwykłe krainy, przez chwilę przejść się w cudzych butach. Właśnie taką możliwość dają nam larpy. Wyruszcie razem z nami na przygodę, za każdym razem wkraczając do innej rzeczywistości. Odkrywanie nowych przygód i bohaterów, kolejnych historii i wątków czeka nas na każdym kroku. Trzeba tylko dać się poprowadzić Mistrzowi Gry, a on jak przewodnik pokaże wam ogrom świata wyobraźni.

będzie się działo !

MAMUCIA DOLINA

WARUNKI ZAKUPU

strzalka_yellow

TERMINY I CENY

I TURNUS 27.06.2020 – 07.07.2020 BRAK MIEJSC

II TURNUS 08.07.2020 – 18.07.2020 BRAK MIEJSC

III TURNUS 19.07.2020 – 29.07.2020 BRAK MIEJSC

IV TURNUS 30.07.2019 – 09.08.2020 MIEJSCA NA ZAPYTANIE 

V TURNUS 10.08.2020 – 20.08.2020 MIEJSCA NA ZAPYTANIE 

VI TURNUS 21.08.2020 – 31.08.2020 

W CENIE

ŚWIADCZENIA

Zakwaterowanie – Mamucia Dolina w pokojach 2-8 os.; wyżywienie : śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja /turnus rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu na obóz i kończy obiadem ostatniego dnia pobytu; realizacja programu; opieka kadry pedagogicznej i instruktorskiej; ubezpieczenie NNW; podatek VAT.

DODATKOWO PŁATNE

Transport Organizatora w wysokości 120 zł/osoba
w obie strony – autokarem lub PKP ( w zależności od wielkości grupy)
NA TRASIE WARSZAWA-SZOSTAKI-WARSZAWA

Uwaga, osoby dowożące uczestników we własnym zakresie – turnus
rozpoczyna się o godz. 13:00 pierwszego dnia i kończy 14:00 ostatniego dnia pobytu.

CENA PODSTAWOWA 1950 zł/os.

WARUNKI PŁATNOŚCI – 500 zł zaliczki przy dokonaniu rezerwacji – wpłata na konto Organizatora,
pozostała kwota na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.

JAK KUPOWAĆ

WAŻNE INFORMACJE

strzalka_yellow

PODSTAWA PRAWNA

DOKUMENTY

 • Przed zakupem imprezy zapoznaj się z Warunkami Uczestnictwa, Warunkami Zakupu Imprezy, Ofertą Imprezy.
 • Organizator podpisuje z Klientem Umowę Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej.
 • Każdy wypoczynek zgłaszany jest do właściwego Kuratorium Oświaty.
 • Dokumentem uczestnika jest Karta Kwalifikacyjna i legitymacja szkolna.
 • Karta Kwalifikacyjna może być wypełniona w całości przez Rodzica.
 • Karta Kwalifikacyjna powinna w szczególności zawierać informacje tj. : PESEL, kontakt do rodziców,dane dotyczące zdrowia dziecka, szczególne uwagi dla kadry pedagogicznej, zgoda rodzica na udzielenie pomocy medycznej dziecku.

WYJAZD NA OBÓZ

WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW

 • Informacje Organizacyjne dotyczące wyjazdu pojawiają się na stronie Organizatora najpóźniej na 2 tygodnie przed wyjazdem na dany turnus tj. godziny i miejsce odjazdu autokaru, nr tel. do kierownika, informacje związane z realizacją programu.
 • Środek transportu wybierany jest z chwilą podpisania Umowy. Zmiany w Umowie mogą spowodować naliczenie dodatkowych opłat.
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku przejazdu środkiem transportu PKP, bez dokumentu uprawniającego do ulgi.
 • Uczestnik odbierany jest z obozu przez opiekuna do tego uprawnionego – rodzica lub osobę mającą pisemne do tego upoważnienie. Uczestnik stawia się punktualnie na miejsce zbiórki w dniu wyjazdu i powrotu. Wszelkie konsekwencje wynikające z opóźnień ponosi Rodzic tj. dowiezienie na własną rękę dziecka na obóz. Jest to związane z czasem pracy przewoźnika autokaru czy godzinami odjazdu pociągu. Nie odebranie na czas dziecka z obozu może spowodować naliczenie dodatkowych opłat za opiekę nad nim.

BEZPIECZNIE I ZDROWO

 • Podczas pobytu dziecka na obozie zabrania się używania telefonów komórkowych i innych sprzętów elektronicznych podczas zajęć.
 • Organizator i kadra pedagogiczna nie ponoszą odpowiedzialności za cenne przedmioty zabrane przez dziecko na obóz .
 • Podczas pobytu dziecka na obozie obowiązuje Regulamin Obozowy, z którym uczestnik zapoznaje się pierwszego dnia po przyjeździe do obiektu.
 • Ze względów bezpieczeństwa uczestnik podczas obozu nie spożywa napojów w puszkach, nie przyjmuje samodzielnie leków /jedynie za zgodą rodziców/, nie przywozi i nie posiada przedmiotów niebezpiecznych. Na obozie panuje bezwzględny zakaz spożywa jakichkolwiek używek, napojów alkoholowych i energetyzujących.
 • W przypadku rażącego zachowania uczestnika obozu / spożywanie używek, alkoholu, wszelkie formy agresji, zachowania zagrażające zdrowiu i życiu uczestnika lub jego kolegów/ Organizator może podjąć decyzję o wydaleniu uczestnika z obozu na koszt Rodzica.
 • Rodzic informuje Organizatora lub Kierownika Obozu o szczególnych potrzebach dziecka przed wyjazdem na obóz tj. specjalna dieta, problemy emocjonalne, zdrowotne, zażywanie leków itp.
 • Jeśli podczas pobytu uczestnika na obozie Rodzic otrzyma niepokojące sygnały związane z samopoczuciem dziecka prosimy o niezwłoczny kontakt z Organizatorem lub Kierownikiem Obozu.

REZERWUJ!

strzalka_black

......Warunki Uczestnictwa

Akceptuję warunki uczestnictwa *

KONTAKT

strzalka_yellow

ADRES

do korespondencji:

ul. Odkryta 55D/44

03-140 Warszawa

EMAIL

biuro@dziuplatropicieli.pl

Nr Telefonu

+48 505 064 402

+48 534 148 208

social media

Facebook

Start typing and press Enter to search