Obóz LARPowy

BOHATEROWIE LARPOWEJ KSIĘGI

DLA DZIEWCZYN I CHŁOPAKÓW 13-18 LAT

WSTĘP

I ty możesz zostać bohaterem! Wyruszyć w nieskończoną ilość wypraw, przeżyć emocje, zbudować swoją postać mając wpływ na to co się wydarzy.

Larpy otwierają przed Tobą możliwość wkroczenia do różnych światów i krain. Możliwość zrealizowania swoich pragnień  stając się zupełnie kimś innym, kimś kto ma apetyt na przygodę i wyzwania, które stawia przed nim los.

Zostań bohaterem LARPOWEJ KSIĘGI!

PROGRAM OBOZU

OBÓZ LARPOWY – co w programie

Warsztaty:

-tworzenia larpów,

-przygotowywania strojów i charakteryzacji,

-wykorzystywania technik improwizacyjnych w larpach.

 

 • Larp „W krainie czarów” – Figury na szachownicy dziejów zostały już rozstawione, a wrogie królestwa ruszyli na wojnę. Grupa niczego nie spodziewających się nastolatków budzi się w krainie z pogranicza snu i jawy, a jedyny trop na jaki wpadają by odnaleźć się w nowej rzeczywistości prowadzi do tajemniczej postaci Kapelusznika.
 • Larp „Ostatni Ląd” – W świecie zdominowanym przez człowieka, istnieją takie miejsca na ziemi, które pozostają poza jego zasięgiem. Tajemnicza katastrofa statku sprowadza grupę rozbitków na nieznany ląd. Jak przetrwać w miejscu, w którym władzę sprawuje natura?
 • Larp „Dworek” – Jak wieść niesie, ma przyjechać ktoś z zagranicy. Podobno to wnuczka zmarłej wdowy po Wiśniewskim. Ma pojawić się podczas letniego festiwalu i wtedy zdecyduje co zrobi z spadkiem. Jedno jest pewne, takie wydarzenie we wsi nie przejdzie bez echa, ba może nawet stanie się coś gorszego…
 • Larp „Karczma pod Bajkowym Smokiem”– Hej, dobrzy ludzie ze wszystkich zakątków królestwa, przysiądźcie się śmiało do naszego stołu uginającego się pod dobrym jadłem, potańcujcie przy śpiewie minstrela i wraz z wiernymi druhami posłuchajcie legendy o najlepszej Karczmie pod słońcem.
 • Jeepform „Blask za murem” – Grupa przyjaciół dostaje szansę wydostania się z najbardziej niebezpiecznego więzienia w USA. Wspólne marzenia i niedokończone sprawy pchają ich do przodu ku upragnionej wolności.
 • Tworzenie, przygotowywanie i odgrywanie własnych form larpowych.

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

CO JESZCZE 

…przeprawa przez bagna…park linowy…wyskok do Łomży…arrowball – rozgrywki łucznicze…
ognisko z pieczeniem kiełbasek…zabawy animacyjne, gry terenowe, planszowe…

Nagrody z ITEM SHOP
Pamiątkowa FOTORELACJA na www.dziuplatropicieli.pl!

DOKĄD JEDZIEMY?
Zabieramy Was do magicznego miejsca – Mamuciej Doliny nad Biebrzą.
Osada położona jest na wzgórzu, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na rozlewiska i bagna.
To kraina, w której żyje mnóstwo zwierząt, dlatego możemy się spodziewać, że na szlaku spotkamy łosia.
Idealna dla miłośników gier fabularnych , pełna leśnych zakamarków, kamiennych kręgów i tajemnych dróżek.
To tutaj będziemy przeżywać kolejne fantastyczne przygody.

arrowball

MAMUCIA DOLINA

WARUNKI ZAKUPU

strzalka_yellow

TERMINY I CENY

I TURNUS 26.06.2021-06.07.2021
II TURNUS 07.07.2021-17.07.2021
III TURNUS 18.07.2021-28.07.2021 OSTATNIE MIEJSCA
IV TURNUS 29.07.2021-08.08.2021 MIEJSCA NA ZAPYTANIE
V TURNUS 09.08.2021-19.08.2021
VI TURNUS 20.08.2021-30.08.2021

ŚWIADCZENIA W CENIE

Zakwaterowanie – Mamucia Dolina w pokojach 2-8 os.; wyżywienie : śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja /turnus rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu na obóz i kończy obiadem ostatniego dnia pobytu; realizacja programu; opieka kadry pedagogicznej i instruktorskiej; ubezpieczenie NNW; podatek VAT.

DODATKOWO PŁATNE

Transport Organizatora w wysokości 140 zł/osoba
w obie strony – autokarem lub PKP ( w zależności od wielkości grupy)
NA TRASIE WARSZAWA-SZOSTAKI-WARSZAWA

Uwaga, osoby dowożące uczestników we własnym zakresie – turnus
rozpoczyna się o godz. 13:00 pierwszego dnia i kończy 14:00 ostatniego dnia pobytu.

WARUNKI PŁATNOŚCI

cena podstawowa 1990 zł/os.

należy wpłacić 500 zł zaliczki przy dokonaniu rezerwacji, na konto Organizatora,
pozostała kwota na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy

JAK KUPOWAĆ

WAŻNE INFORMACJE

strzalka_yellow

PODSTAWA PRAWNA

DOKUMENTY

 • Przed zakupem imprezy zapoznaj się z Warunkami Uczestnictwa, Warunkami Zakupu Imprezy, Ofertą Imprezy.
 • Organizator podpisuje z Klientem Umowę Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej.
 • Każdy wypoczynek zgłaszany jest do właściwego Kuratorium Oświaty.
 • Dokumentem uczestnika jest Karta Kwalifikacyjna i legitymacja szkolna.
 • Karta Kwalifikacyjna może być wypełniona w całości przez Rodzica.
 • Karta Kwalifikacyjna powinna w szczególności zawierać informacje tj. : PESEL, kontakt do rodziców,dane dotyczące zdrowia dziecka, szczególne uwagi dla kadry pedagogicznej, zgoda rodzica na udzielenie pomocy medycznej dziecku.

WYJAZD NA OBÓZ

WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW

 • Informacje Organizacyjne dotyczące wyjazdu pojawiają się na stronie Organizatora najpóźniej na 2 tygodnie przed wyjazdem na dany turnus tj. godziny i miejsce odjazdu autokaru, nr tel. do kierownika, informacje związane z realizacją programu.
 • Środek transportu wybierany jest z chwilą podpisania Umowy. Zmiany w Umowie mogą spowodować naliczenie dodatkowych opłat.
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku przejazdu środkiem transportu PKP, bez dokumentu uprawniającego do ulgi.
 • Uczestnik odbierany jest z obozu przez opiekuna do tego uprawnionego – rodzica lub osobę mającą pisemne do tego upoważnienie. Uczestnik stawia się punktualnie na miejsce zbiórki w dniu wyjazdu i powrotu. Wszelkie konsekwencje wynikające z opóźnień ponosi Rodzic tj. dowiezienie na własną rękę dziecka na obóz. Jest to związane z czasem pracy przewoźnika autokaru czy godzinami odjazdu pociągu. Nie odebranie na czas dziecka z obozu może spowodować naliczenie dodatkowych opłat za opiekę nad nim.

BEZPIECZNIE I ZDROWO

 • Podczas pobytu dziecka na obozie zabrania się używania telefonów komórkowych i innych sprzętów elektronicznych podczas zajęć.
 • Organizator i kadra pedagogiczna nie ponoszą odpowiedzialności za cenne przedmioty zabrane przez dziecko na obóz .
 • Podczas pobytu dziecka na obozie obowiązuje Regulamin Obozowy, z którym uczestnik zapoznaje się pierwszego dnia po przyjeździe do obiektu.
 • Ze względów bezpieczeństwa uczestnik podczas obozu nie spożywa napojów w puszkach, nie przyjmuje samodzielnie leków /jedynie za zgodą rodziców/, nie przywozi i nie posiada przedmiotów niebezpiecznych. Na obozie panuje bezwzględny zakaz spożywa jakichkolwiek używek, napojów alkoholowych i energetyzujących.
 • W przypadku rażącego zachowania uczestnika obozu / spożywanie używek, alkoholu, wszelkie formy agresji, zachowania zagrażające zdrowiu i życiu uczestnika lub jego kolegów/ Organizator może podjąć decyzję o wydaleniu uczestnika z obozu na koszt Rodzica.
 • Rodzic informuje Organizatora lub Kierownika Obozu o szczególnych potrzebach dziecka przed wyjazdem na obóz tj. specjalna dieta, problemy emocjonalne, zdrowotne, zażywanie leków itp.
 • Jeśli podczas pobytu uczestnika na obozie Rodzic otrzyma niepokojące sygnały związane z samopoczuciem dziecka prosimy o niezwłoczny kontakt z Organizatorem lub Kierownikiem Obozu.

REZERWUJ!

strzalka_black

  ......Warunki Uczestnictwa

  Akceptuję warunki uczestnictwa *

  KONTAKT

  strzalka_yellow

  ADRES

  do korespondencji:

  ul. Odkryta 55D/44

  03-140 Warszawa

  EMAIL

  biuro@dziuplatropicieli.pl

  Nr Telefonu

  +48 505 064 402

  social media

  Facebook

  Start typing and press Enter to search