OPINIE O DZIUPLI TROPICIELI PRZYGÓD cd.

„A tak się bawiliśmy z młodszym synem w sobotę. Na jeden dzień zostałem ochroniarzem grupy ekologów w świecie #postapo. Był #larp, walka na miecze (1 trafienie = 1 punkt), strzelanie z kapiszonowców (1 trafienie = 2 punkty, #rpg), dużo negocjacji (wziąłem zakładnika!) i przekonywania (opowiem o tym w jakimś wpisie na temat technik do #gamifikacja). A przede wszystkim super zabawa, dużo świeżego powietrza i mnóstwo emocji (nawet nie wiedziałem, że tak mnie to ruszy  ;)). Bardzo polecam.”

Wojciech Ozimek (tata – uczestnik) – źródło – FB – gra fabularna w terenie STAN ZASILANIA 0.2 

„Bardzo dziękuję za wspaniale zorganizowany obóz. ? Od lat jeżdżę z dziuplą i jak zwykle jestem bardzo zadowolona. Czas zawsze jest wypełniony po brzegi, nie ma czasu na nudę. Świetna organizacja, wykwalifikowana i najlepsza pod słońcem kadra. ☀ Obóz okazał się być świetnie spędzonym czasem, szkoda tylko że tak szybko zleciał. Aż żal było wyjeżdżać, na szczęście wspomnienia pozostaną na zawsze. Poznałam niesamowitych ludzi, mam nadzieję że to jeszcze nie koniec moich dziuplowych wyjazdów. Wszystkim z całego serca polecam wyjazdy z dziuplą i zapraszam do wspólnej zabawy i ciekawie spędzonych chwil.  :)”

Paulina Krakowiak (uczestniczka obozów letnich i zimowych w Dziupli) – żródło -FB

O”bóz zwiadowczo-larpowy już za nami. Było fantastycznie  <3 dziękujemy Mistrzom za wszystko! Czekamy na przyszły!!

Mistrzowie są dla nas jak rodzina. Dlatego każdy dzień przemija w ciepłym, rodzinnym klimacie. 

Dziękuję, za naprawdę najlepszy obóz na świecie  <3 
Mistrzowie jesteście NAAAAAAJlepsi  🙂 Potraficie wspaniale zorganizować czas i wspólnie rozwiązać problem..
Do zobaczenia za rok!
Mistrzyni Marta, Mistrz Krzysztof, Mistrz Andrzej, Mistrz Shihan ANDY, Mistrz Wojciech oraz nasza kochana Mistrzyni Iza !!
Dziękuję.”

Michał Szczurek (uczestnik obóz letnich w Dziupli)  żródło – FB

„Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniały obóz, który już niestety się skończył. Na pewno zapamiętam wiele wspaniałych chwil jak np. ,,Polowanie na odyńca,, i wiele innych zajęć terenowych ale również planszowych. Pozdrawiam wszystkich mistrzów i mistrzynie, Udanych WAKACJI”

Hubert Bieguński (uczestnik obozów letnich i zimowych w Dziupli) – źródło – FB

„Drodzy mistrzowie!!
W imieniu wszystkich uczestników tegorocznego zimowiska chciałbym podziękować za tak wspaniale i profesjonalnie zorganizowany obóz.
Każdy z nas świetnie się bawił na wszelkich grach terenowych, słuchał na wykładach Mistrza Jimisa oraz będzie fantastycznie wspominać wspólnie spędzone chwile.

Te osoby, których nie było nigdy wcześniej na zimowisku serdecznie zapraszam na następny rok oraz kolejne lata.
Sam byłem teraz pierwszy raz w Brennie z Dziuplą i uważam że naprawdę się opłaciło.
Takich niezwykłych chwil i ludzi poznanych na tym obozie zapamiętam już na zawsze. I póki będzie to możliwe będę jeździł na obozy Dziupli po czym będę starał się zostać mistrzem do czego również Was wszystkich zachęcam  ;-)”

Rafała Stępień-Miernikowski (uczestnik letnich i zimowych obozów w Dziupli) – źródło – FB

Dziękuję za tak wspaniałe zimowisko. Pierwszy raz w życiu miałam okazję polarpować i bardzo mi się podobało, na pewno nie zapomnę tego prędko (jeśli w ogóle). Jak dla mnie za szybko go zakończyliśmy, dużo rzeczy jeszcze można było zrobić. Sesje rpg ze wspaniałą ekipą też mi zostaną na długo w pamięci. W końcu miałam okazję spróbować swoich sił w jeździe na snowboardzie, na co czekałam długo. Bardziej mi podszedł do gustu niż narty (sorry narciarze  :p). Granie szalonego alchemika w grze dla Hobbitów i Krasnoludów było ciekawym przeżyciem, bo postawiło mnie w innej roli niż dotychczas. Podsumowując, wszystko mi się podobało, albo podobało trochę mniej  😀 Jeszcze raz, dziękuję wszystkim  :)”

Emilia Kozłowska (uczestniczka obozów letnich i zimowych w Dziupli) – źródło – FB

„Po pierwsze i najważniejsze chciałam złożyć na Pani ręce ogromne podziękowania dla całej kadry. Mój kochany nastolatek nadal opowiada o wyjeździe. I choć ciężko ostatnio nawiązać z nim dłuższą rozmowę (tak to jest w tym wieku) opowiada z zacięciem równym temu z jakim potrafi mówić o cyber-świecie 😉 Jestem pewna, że bardzo dobrze spędził ten czas i w pełni wykorzystał go jako solidną odskocznię przed czekającym go egzaminem gimnazjalnym. Niniejszym dziękuję z całego serca :)”

Mama uczestnika obozów letnich i zimowych  – pani Anna G. (list do Dziupli)

„Dziupla tropicieli przygód zorganizowała najlepsze obozy na jakich byłam! Ciekawe i wartościowe zajęcia, rozwijające zainteresowania do rpgów i larpów. Świetna kadra i świetni uczestnicy, przyjaciele na zawsze.  <3Serdecznie polecam!”

Zuzia Prażmowska (uczestniczka obozów letnich i zimowych w Dziupli) – źródło – FB

„Nie wyobrażam sobie ferii letnich/zimowych bez tego obozu, najlepsze kilkanaście dni w roku  :)”

Julia Jaszczak (uczestniczka obozów letnich i zimowych w Dziupli) – źródło – FB

„Jeżdżę z Dziuplą na obozy letnie od 4 lat. Nauczyłem się samodzielności, dyscypliny i … ŚWIETNEJ ZABAWY! Poznałem najlepszych przyjaciół i opiekunów, których nigdy nie zapomnę. Bardzo, bardzo dziękuję!”

Kamil Bugała (uczestnik obozów letnich i zimowych w Dziupli) – źródło – FB

„Dziupla to cudowne miejsce  :). Zawsze, kiedy odbieram Syna po pobycie w Dziupli patrzę z podziwem, jakie inne te nasze dzieciaki (hm, już nie dzieciaki) wracają. Jakby dostały zastrzyk z radości, serdeczności, wiary w siebie ale i odpowiedzialności, prawdziwości… Lojalności, zaufania, prawości, dzielności… Śmiechu! Po mroku średniowiecznej scholastyki roku szkolnego… Brr. Czekamy z utęsknieniem na wakacje.”

Aleksandra Pietrzykowska (mama uczestnika obozów letnich i zimowych w Dziupli) – źródło – FB

„Już za chwileczkę, już za momencik – nasze małe słonko do nas wraca. Ale jeszcze dziś i jutro oddaje się bez reszty harcom z Dziupla Tropicieli Przygód.
A jakie to super wakacje – niech świadczy fakt, że nie ma czasu na rozmowy z mamą przez telefon, za to wie się już na jaki obóz pojedzie z Dziuplą w 2017, 18 i 19 roku. Plan jest.  🙂 
Dziuplo – super, że jesteś.”

Małgorzata Gutowska (mama uczestniczek obozów letnich i zimowych w Dziupli) – źródło – FB

 OPINIE O DZIUPLI TROPICIELI PRZYGÓD – zachęcamy do czytania postów uczestników naszych imprez: obozów, wycieczek, eventów na naszym fanpage na FACEBOOK’u

Start typing and press Enter to search