URODZINY NIEZWYKŁE

Chcesz by urodziny bliskiej Ci osoby były wyjątkowe? Zaskocz wszystkich swoim pomysłem, a my pomożemy Ci osiągnąć wymarzony cel!

 

Stworzymy scenariusz urodzin na zamówienie, zorganizujemy całe wydarzenie i uwiecznimy wspaniałe chwile fotorelacją!

OTO PRZYKŁADOWE TEMATY: 

ARENA WOJOWNIKÓW

Urodziny zorganizowane w terenie lub na hali. Uczestnicy bawią się w wojowników/wojowniczki biorąc udział w konkurencjach, głównie łuczniczych tj. łucznictwo tarczowe, 2D, 3D, arrowball (rodzaj paintballa). Zabawa poprzedzona jest szkoleniem łuczniczym z instruktorem. Urodziny mogą być okraszone fabułą lub mieć charakter czysto sportowy.

Temat – dla każdej grupy wiekowej.

NIE CHCĘ BYĆ DOROSŁY!

Urodziny w formie gry terenowej z fabułą opartą na historii Piotrusia Pana. Dzieciaki wyruszają do Nibylandii, szukają wróżkowej mapy i magicznego eliksiru, walczą z piratami (na miecze), pokonują most nad rzeką pełną krokodyli, by wreszcie dotrzeć do Ptasiej Wyspy, gdzie kończy się magiczna przygoda.

Temat – dla grupy wiekowej  6-8 lat.

ROMAN I JULIA (autor scenariusza: Jakub Gdyk)

Urodziny w formie gry fabularnej, którą można przeprowadzić w pomieszczeniu lub w terenie. Uczestnicy dostają od Mistrza Gry postaci, odgrywają określone role, starając się osiągnąć własny cel. Rzecz się dzieje w Woronie Dolnej, miasteczku, gdzie od wielu lat mieszkają dwa zwaśnione rody Kapuleckich i Monterków – potentatów farmaceutycznych walczących o monopol na rynku. Zabawa poprzedzona jest rozgrzewką wyobraźni w postaci gier IMPRO.

Temat – dla młodzieży i dorosłych.

SKARB DZIUPLI

Urodziny w formie zabaw na wytyczonej przestrzeni. Do tej pory organizowane w Wodniku Szuwarku (pub pod chmurką) nad Wisłą. Dzieciaki szukają ukrytego skarbu wykonując zadania takie, jak bitwa na katapulty, rzut podkową, budowa twierdzy czy bańkowa burza.

Temat – dla dzieci 7-10 lat.

OSADNICY

Urodziny w formie gry terenowo-fabularnej w klimatach Minecrafta. Organizowane w lokalu lub w terenie. Drużyny  budują swoje osady starając się to zrobić jak najlepiej, podejmując taktyczne działania, a przy tym zmagają się z potworami i zombiakami.

Temat – dla dzieci 9-11 lat.

STAN ZASILANIA ZERO (autorzy scenariusza: Jakub Gdyk i Wiktor Zaborowski)

Urodziny w formie gry fabularnej w terenie. Miejsce – dawny poligon wojskowy z bunkrami. Uczestnicy otrzymują mundury, fartuchy lub inne przedmioty służące do odgrywania postaci. Wcielają się w mieszkańców terenu zagrożonego ciągłymi walkami o władzę, o leki i broń. Od 15 lat nie ma prądu, każdy chce przetrwać i ocalić godność.

Temat – dla młodzieży 16+ i dorosłych.

W KRAINIE ALICJI

Urodziny w formie zabaw, w klimatach Alicji w Krainie Czarów. Miejsce – każda przestrzeń. Animatorzy są przebrani za postaci, m.in. Kapelusznika i Alicję. Dzieci podążają za białym królikiem, wpadają na Arenę Gier Królowej Kier, kadryl z Homarami, herbatkę nieurodzinową czy wyruszają na grzybobranie. Do tego jeszcze tańce animacyjne i zaczarowany kuferek Alicji.

Temat – dla dzieci 6-8 lat

Napisz do nas, a my weźmiemy sprawy w swoje ręce!

Arrowball

Oj działo się !

STAN ZASILANIA ZERO

    Start typing and press Enter to search