wycieczki jednodniowe
podróże kształcą

POLSKA NIEZWYKŁA

strzalka_yellow

Od ziarenka do bochenka

Od ziarenka do bochenka - Wybierz się z nami po przygodę.Zobaczysz stare chaty, wiatraki, kapliczkę przydrożną.Do tego czekają Cię gry i zabawy.

Sierpc i skansen wsi mazowieckiej

Sierpc i skansen wsi mazowieckiej mającej ponad sto lat, tętniącej życiem, mieniącej się wieloma barwami i smakami. Ruszaj z nami po przygody edukacyjne.

W gospodarstwie życie sielskie

W gospodarstwie życie sielskie - zobaczysz stare chaty i przyjazne zwierzaki. Poznasz kulturę i walory regionu. Zapraszamy na przygody edukacyjne!

WARTO WIEDZIEĆ, ŻE:

strzalka_yellow

Organizujemy jednodniowe wycieczki szkolne na dowolny temat, w dowolnym miejscu.

Mogą to być wyprawy w celu zwiedzania, zdobycia wiedzy, nowych umiejętności.

Organizując wyjazdy, łączymy je z zabawą, by zintegrować grupę, dostarczając niezapomnianej rozrywki.

Na potrzeby grupy tworzymy scenariusze wycieczek szkolnych jednodniowych zawierające elementy gier fabularnych, terenowych, łuczniczych.

Z doświadczenia wiemy, że najciekawsze są wyprawy, które łączą w sobie cechy zajęć w formie warsztatów, gry miejskiej, opartych na zdrowej rywalizacji między drużynami, lub gdy grupa staje w szranki z osobą prowadzącą grę – Mistrzem Gry.

Tworzymy scenariusze wycieczek szkolnych jednodniowych w taki sposób, by zaciekawić tematyką młodych ludzi i zaangażować do kreatywnego działania.

Naszym zdaniem wyprawy szkolne to świetny sposób, by zacieśnić relacje uczniów z nauczycielami. To okazja do lepszego poznania się co w przyszłości może zaowocować tylko dobrymi osiągnięciami szkolnymi.

 Wycieczki Jednodniowe 

Start typing and press Enter to search