POLSKA NIEZWYKŁA

Odkryjmy ją razem

Wycieczki szkolne po Polsce

strzalka_yellow
wycieczki_jednodniowe_kapsel

JEDNODNIOWE

PODRÓŻE KSZTAŁCĄ

Zabierz klasę na wyprawę! Wybierz jedną z naszych propozycji lub stworzymy dla Ciebie coś wyjątkowego i zabierzemy w każdy zakątek Polski.

Wycieczki szkolne po Polsce

WIELODNIOWE

WYPRAWY INSPIRUJĄ

Kilka dni wspólnej przygody to okazja do integracji i podjęcia wielu wyzwań. Ahoj przygodo! Wskakujemy na szlaki górskie czy eksplorujemy jaskinie?

WARTO WIEDZIEĆ, ŻE: 

strzalka_yellow

Organizujemy głównie wycieczki szkolne po Polsce.

 

Są to wyprawy 1-dniowe, 2-dniowe, 3-dniowe, 4-dniowe lub 5-dniowe.

 

Wybieramy się w każdy zakątek Polski. Tworząc program, staramy się dostosować jego tematykę do grupy wiekowej uczniów. Bierzemy pod uwagę oczekiwania klienta co do charakteru wyjazdu, głównego celu.

 

Celem wycieczki szkolnej może być zwiedzanie wybranego regionu Polski, integracja grupy czy zdobycie nowych umiejętności podczas zajęć warsztatowych. Z naszego doświadczenia wynika, że najciekawsze są wyjazdy, kiedy program jest urozmaicony, zawiera elementy zwiedzania, zabawy i nauki.

 

Warto wiedzieć, że na cenę wycieczki szkolnej ma wpływ kilka czynników: wielkość grupy oraz termin rezerwacji imprezy – im wcześniej, tym lepiej – standard obiektu i ilość atrakcji płatnych.

 

Nasza oferta zawiera tylko przykładowe programy wypraw. Napisz do nas, określ swoje oczekiwania, a my przygotujemy dla Twojej grupy ciekawą propozycję wycieczki szkolnej. Polska czeka na Wasze odkrycie!

Start typing and press Enter to search