LARPOWE OPOWIEŚCI

OBÓZ LARPOWE OPOWIEŚCI

DLA DZIEWCZYN I CHŁOPAKÓW 13-18 LAT

WSTĘP

Na pewno każdy z Was miał okazję zanurzyć się w świecie opowieści i przeżyć emocje wraz z jej bohaterami. Doświadczyć ich przemiany, pokonując przeciwności losu, podejmując wyzwania, mierząc się z dylematami moralnymi.

Czy chociaż raz ktoś z Was nie pomyślał: Chciałbym przeżyć takie przygody….

Larpy otwierają przed Wami taką możliwość  – wkroczenia do różnych światów i krain. Możliwość zrealizowania swoich pragnień, stając się zupełnie kimś innym, kimś kto ma apetyt na przygodę i wyzwania, które stawia przed nim los.

Na obozie LARPowym staniecie się bohaterami historii osadzonych w klimatach fantasy, w czasach współczesnych i takich, które sami wymyślicie podczas warsztatów tworzenia własnych gier fabularnych.

 

Nowa Formuła

Do tej pory zamieszczaliśmy w ofercie tematy larpów, które nasi Mistrzowie przygotowywali na dany rok.

Tym razem będziecie mogli zagrać w larpy, które wybierzecie z listy gier fabularnych najwyżej ocenianych w rankingach dziuplowych w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

W ofercie znajdziecie również grę główną, która będzie największym larpowym wydarzeniem w tym sezonie.

 

PROGRAM

Część warsztatowa, tzn. Tam, gdzie nas poniosą skrzydła wyobraźni:

 • Larpy, jeepformy i inne gry wyobraźni – wprowadzenie w świat gier fabularnych.
 • Warsztat Mistrza Gry – jak napisać i poprowadzić własną grę fabularną.
 • Warsztat Gracza – jak odgrywać epickie sceny, jak wcielić się w wyjątkową postać.
 • Warsztat Charakteryzatora – jak stworzyć strój i stylizację pasującą do odgrywanego charakteru.
 • Gry impro, nanolarpy, warsztaty aktorskie i blackboxy.
 • Sztuka opowiadania i prowadzenia narracji.

 

Larp główny „Ostatki”

Statek O-092 to specjalny prom kosmiczny, który wyruszył z planety Ziemia dokładnie 157 lat temu w celu eksploracji kosmosu. Obecna załoga nigdy nie postawiła kroku na rodzimej planecie, a ich wiedza o otaczającej pustce jest zdecydowanie większa niż o własnym domu. Misja niedługo miała dobiec końca. Jednak dnia 10 września 2180 roku został ogłoszony komunikat:

„Drodzy mieszkańcy statku O-092. Przez ostatnie 157 lat ten prom kosmiczny był naszym domem. Nadchodzi czas. Wracamy na Ziemię. Niestety statek matka, który wyruszył tam przed nami, przestał odpowiadać na wszelkie sygnały. Próbowaliśmy skontaktować się bezpośrednio z NASA ale również nie dostaliśmy odpowiedzi. Nie wiemy co tam się wydarzyło. Jednak jedno jest pewne. Musimy przygotować się do lądowania.”

Larp w klimatach sci-fi, stawiający graczy przed trudnymi decyzjami, które zapewnią przetrwanie grupy naukowców na nieprzyjaznej planecie. Tajemnice z przeszłości ukażą oblicze Ziemi i jej mieszkańców w zupełnie innym świetle.

CO JESZCZE

…jazda na nartach i snowboardzie (dla chętnych, w godzinach dopołudniowych, na stokach Świniorki, dla osób początkujących zapewniamy instruktora jazdy) …ognisko z pieczeniem kiełbasek…zabawy animacyjne, gry terenowe, planszowe…

Nagrody z ITEM SHOP
Pamiątkowa FOTORELACJA na www.dziuplatropicieli.pl!

 

DOKĄD JEDZIEMY?

Zabieramy Was do malowniczej miejscowości Brenna położonej w dolinie Beskidu Śląskiego. 

Nasz ośrodek wypoczynkowy Pod Świerkami leży nad samą rzeką Brennicą, w otoczeniu gór i gęstych lasów. 

Idealny dla miłośników gier fabularnych, pełny leśnych szlaków i wspaniałych widoków. 

To tutaj będziemy przeżywać kolejne fantastyczne przygody. 

POD ŚWIERKAMI

PRZEŻYJ PRZYGODĘ W GÓRACH

WARUNKI ZAKUPU

TERMINY

TURNUS 13.01.2024 – 21.01.2024

WARUNKI PŁATNOŚCI:

Cena:  2550 zł/os.

Zaliczka w wysokości  1000 zł – wpłata na konto Organizatora po otrzymaniu emaila potwierdzającego rezerwację.

WAŻNE INFORMACJE

ŚWIADCZENIA W CENIE

Zakwaterowanie w OW Pod Świerkami w pokojach 3-5 os.; wyżywienie : śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja /turnus rozpoczyna się obiadem w porze kolacji  w dniu przyjazdu na obóz i kończy śniadaniem +suchy prowiant ostatniego dnia pobytu; transport autokarem na trasie Warszawa-Brenna -Warszawa; realizacja programu; opieka kadry pedagogicznej i instruktorskiej; ubezpieczenie NNW; podatek VAT.

 

 

DODATKOWO PŁATNE (dla osób korzystających z programu narciarsko – snowboardowego)

– Karnety na stok – 350 zł

– Wypożyczenie sprzętu narciarskiego/snowboardowego – 350 zł (jeśli nie posiada się własnego).

Organizator zwraca niewykorzystane kwoty za karnety i wypożyczenie sprzętu, ostatniego dnia imprezy turystycznej.

Pieniądze na program narciarsko- snowboardowy należy wpłacić w gotówce Kierownikowi obozu w podpisanych kopertach.

REZERWUJ IMPREZĘ ON – LINE!

1. Aby dokonać rezerwacji imprezy turystycznej, należy wypełnić formularz REZERWUJ znajdujący się na końcu strony oferty.
2. Potwierdzenie rezerwacji ze strony Organizatora pojawi się w Państwa skrzynce mailowej (adres email podany w formularzu rezerwacji). W przypadku nie otrzymania jakiejkolwiek informacji zwrotnej ze strony Organizatora w ciągu 24 h – prosimy o kontakt telefoniczny: 505064402.
3. Potwierdzenie rezerwacji wiąże się z wpłatą zaliczki lub całości kwoty na podane konto Organizatora (wszystkie informacje są zawarte w mailu potwierdzającym rezerwację).
4. Wpłata zaliczki lub całości kwoty ( w zależności od terminu zakupienia imprezy) wiąże się z uruchomieniem wszystkich skutków prawnych związanych z zakupem imprezy zgodnie z Warunkami Uczestnictwa Organizatora.
5. Podaną kwotę przez Organizatora należy wpłacić w ciągu 72 h. W przypadku nie dotrzymania terminów wpłat i nie poinformowania Organizatora o wszelkich możliwych opóźnieniach może się wiązać z decyzją Organizatora o rozwiązaniu umowy bez ponoszenia konsekwencji finansowych z jego strony. Klient zostanie poinformowany o decyzji Organizatora drogą mailową. 6. Po dokonaniu określonej wpłaty na konto Organizatora i jej zaksięgowaniu, otrzymacie Państwo komplet dokumentów imprezy na wskazany w formularzu rezerwacji adres email.
7. Dokumenty imprezy należy wydrukować, wypełnić, podpisać, zeskanować, wysłać drogą mailową do Organizatora dziuplatropicieli@gmail.com.
8. Oryginały dokumentów należy dostarczyć Organizatorowi w dniu wyjazdu na imprezę turystyczną (na zbiórce przy autokarze lub na miejscu, w obiekcie hotelowym).

WAŻNE INFORMACJE

PODSTAWA PRAWNA

 • Przed zakupem imprezy zapoznaj się z Warunkami Uczestnictwa, Warunkami Zakupu Imprezy, Ofertą Imprezy.
 • Organizator podpisuje z Klientem Umowę Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej.
 • Każdy wypoczynek zgłaszany jest do właściwego Kuratorium Oświaty.
 • Dokumentem uczestnika jest Karta Kwalifikacyjna i legitymacja szkolna.
 • Karta Kwalifikacyjna może być wypełniona w całości przez Rodzica.
 • Karta Kwalifikacyjna powinna w szczególności zawierać informacje tj. : PESEL, kontakt do rodziców,dane dotyczące zdrowia dziecka, szczególne uwagi dla kadry pedagogicznej, zgoda rodzica na udzielenie pomocy medycznej dziecku.

BEZPIECZNIE I ZDROWO

 • Podczas pobytu dziecka na obozie zabrania się używania telefonów komórkowych i innych sprzętów elektronicznych podczas zajęć.
 • Organizator i kadra pedagogiczna nie ponoszą odpowiedzialności za cenne przedmioty zabrane przez dziecko na obóz .
 • Podczas pobytu dziecka na obozie obowiązuje Regulamin Obozowy, z którym uczestnik zapoznaje się pierwszego dnia po przyjeździe do obiektu.
 • Ze względów bezpieczeństwa uczestnik podczas obozu nie spożywa napojów w puszkach, nie przyjmuje samodzielnie leków /jedynie za zgodą rodziców/, nie przywozi i nie posiada przedmiotów niebezpiecznych. Na obozie panuje bezwzględny zakaz spożywa jakichkolwiek używek, napojów alkoholowych i energetyzujących.
 • W przypadku rażącego zachowania uczestnika obozu / spożywanie używek, alkoholu, wszelkie formy agresji, zachowania zagrażające zdrowiu i życiu uczestnika lub jego kolegów/ Organizator może podjąć decyzję o wydaleniu uczestnika z obozu na koszt Rodzica.
 • Rodzic informuje Organizatora lub Kierownika Obozu o szczególnych potrzebach dziecka przed wyjazdem na obóz tj. specjalna dieta, problemy emocjonalne, zdrowotne, zażywanie leków itp.
 • Jeśli podczas pobytu uczestnika na obozie Rodzic otrzyma niepokojące sygnały związane z samopoczuciem dziecka prosimy o niezwłoczny kontakt z Organizatorem lub Kierownikiem Obozu.

WYJAZD NA OBÓZ

WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW

 • Informacje Organizacyjne dotyczące wyjazdu pojawiają się na stronie Organizatora najpóźniej na 2 tygodnie przed wyjazdem na dany turnus tj.godziny i miejsce odjazdu autokaru, nr tel. do kierownika, informacje związane z realizacją programu.
 • Środek transportu wybierany jest z chwilą podpisania Umowy. Zmiany w Umowie mogą spowodować naliczenie dodatkowych opłat.
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku przejazdu środkiem transportu PKP, bez dokumentu uprawniającego do ulgi.
 • Uczestnik odbierany jest z obozu przez opiekuna do tego uprawnionego – rodzica lub osobę mającą pisemne do tego upoważnienie. Uczestnik stawia się punktualnie na miejsce zbiórki w dniu wyjazdu i powrotu. Wszelkie konsekwencje wynikające z opóźnień ponosi Rodzic tj. dowiezienie na własną rękę dziecka na obóz. Jest to związane z czasem pracy przewoźnika autokaru czy godzinami odjazdu pociągu. Nie odebranie na czas dziecka z obozu może spowodować naliczenie dodatkowych opłat za opiekę nad nim.

DOKUMENTY DO POBRANIA

WARUNKI UCZESTNICTWA

REZERWUJ OBÓZ

WARUNKI UCZESTNICTWA*

biuro@dziuplatropicieli.pl

+48 505 064 402