OBÓZ RPG

I INNE GRY WYOBRAŹNI

DLA DZIEWCZYN I CHŁOPAKÓW 12-18 LAT

Wystarczy garść kostek, zebrana drużyna i już możecie wyruszyć w nieznane podążając za wyobraźnią Waszą i Waszego Mistrza.

Mistrz zabierze Was do odległych światów, pomoże zdobyć umiejętności snucia niezwykłych opowieści. Zanim się zorientujecie sami zaczniecie je tworzyć i mieć wpływ na zmieniającą się rzeczywistość.

Tutaj zetkniecie się z rozmaitymi grami wyobraźni, tajnikami sztuki improwizacji, aktorstwa, projektowania i kreowania wszystkich elementów gier RPG.

Zatem zapraszamy, przyłączcie się do nas, stając się bohaterami wspólnych wypraw.

 

CZAS PRZYGODY! – czas gry!

Rozgrywki RPG w systemie wybranym przez graczy  – drużyna przygotuje postaci pod główną kampanię obozową. Dla początkujących zapewniony będzie wstęp do gier fabularnych.

Warsztaty i prelekcje dla graczy, oraz przyszłych mistrzów gry.

Jak napisać jednostrzał: Teoria budowania fabuły.

Storytelling, a mechanika: jak znaleźć swój złoty środek?

Impro, kreacja postaci, warsztaty modulacji głosu.

Arena gier planszowych i karcianych: wspólne starcia w wybranych grach planszowych i karcianych np. Magic the Gathering.

Puchar Mistrza Opowieści – coroczne starcie dla najlepszych w sztuce opowiadania historii.

 

CO JESZCZE  

…jazda na nartach i snowboardzie (dla chętnych, w godzinach dopołudniowych, na stokach Świniorki, dla osób początkujących zapewniamy instruktora jazdy) …ognisko z pieczeniem kiełbasek…zabawy animacyjne, gry terenowe, planszowe…

Nagrody z ITEM SHOP
Pamiątkowa FOTORELACJA na www.dziuplatropicieli.pl!

 

DOKĄD JEDZIEMY?

Zabieramy Was do malowniczej miejscowości Brenna położonej w dolinie Beskidu Śląskiego.
Nasz ośrodek wypoczynkowy Pod Świerkami leży nad samą rzeką Brennicą, w otoczeniu gór i gęstych lasów.

Idealny dla miłośników gier fabularnych , pełny leśnych szlaków i wspaniałych widoków.
To tutaj będziemy przeżywać kolejne fantastyczne przygody.

POD ŚWIERKAMI

PRZEŻYJ PRZYGODĘ W GÓRACH

WARUNKI ZAKUPU

TERMINY

TURNUS 13.01.2024 – 21.01.2024 MIEJSCA NA ZAPYTANIE

WARUNKI PŁATNOŚCI:

Cena:  2600 zł/os.

Zaliczka w wysokości  1000 zł – wpłata na konto Organizatora po otrzymaniu emaila potwierdzającego rezerwację.

WAŻNE INFORMACJE

ŚWIADCZENIA W CENIE

Zakwaterowanie w OW Pod Świerkami w pokojach 3-5 os.; wyżywienie : śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja /turnus rozpoczyna się obiadem w porze kolacji  w dniu przyjazdu na obóz i kończy śniadaniem +suchy prowiant ostatniego dnia pobytu; transport autokarem na trasie Warszawa-Brenna -Warszawa; realizacja programu; opieka kadry pedagogicznej i instruktorskiej; ubezpieczenie NNW; podatek VAT.

 

DODATKOWO PŁATNE (dla osób korzystających z programu narciarsko – snowboardowego)

– Karnety na stok – 350 zł

– Wypożyczenie sprzętu narciarskiego/snowboardowego – 350 zł (jeśli nie posiada się własnego).

Organizator zwraca niewykorzystane kwoty za karnety i wypożyczenie sprzętu, ostatniego dnia imprezy turystycznej.

Pieniądze na program narciarsko- snowboardowy należy wpłacić w gotówce Kierownikowi obozu w podpisanych kopertach.

REZERWUJ IMPREZĘ ON – LINE!

1. Aby dokonać rezerwacji imprezy turystycznej, należy wypełnić formularz REZERWUJ znajdujący się na końcu strony oferty.
2. Potwierdzenie rezerwacji ze strony Organizatora pojawi się w Państwa skrzynce mailowej (adres email podany w formularzu rezerwacji). W przypadku nie otrzymania jakiejkolwiek informacji zwrotnej ze strony Organizatora w ciągu 24 h – prosimy o kontakt telefoniczny: 505064402.
3. Potwierdzenie rezerwacji wiąże się z wpłatą zaliczki lub całości kwoty na podane konto Organizatora (wszystkie informacje są zawarte w mailu potwierdzającym rezerwację).
4. Wpłata zaliczki lub całości kwoty ( w zależności od terminu zakupienia imprezy) wiąże się z uruchomieniem wszystkich skutków prawnych związanych z zakupem imprezy zgodnie z Warunkami Uczestnictwa Organizatora.
5. Podaną kwotę przez Organizatora należy wpłacić w ciągu 72 h. W przypadku nie dotrzymania terminów wpłat i nie poinformowania Organizatora o wszelkich możliwych opóźnieniach może się wiązać z decyzją Organizatora o rozwiązaniu umowy bez ponoszenia konsekwencji finansowych z jego strony. Klient zostanie poinformowany o decyzji Organizatora drogą mailową. 6. Po dokonaniu określonej wpłaty na konto Organizatora i jej zaksięgowaniu, otrzymacie Państwo komplet dokumentów imprezy na wskazany w formularzu rezerwacji adres email.
7. Dokumenty imprezy należy wydrukować, wypełnić, podpisać, zeskanować, wysłać drogą mailową do Organizatora dziuplatropicieli@gmail.com.
8. Oryginały dokumentów należy dostarczyć Organizatorowi w dniu wyjazdu na imprezę turystyczną (na zbiórce przy autokarze lub na miejscu, w obiekcie hotelowym).

WAŻNE INFORMACJE

PODSTAWA PRAWNA

 • Przed zakupem imprezy zapoznaj się z Warunkami Uczestnictwa, Warunkami Zakupu Imprezy, Ofertą Imprezy.
 • Organizator podpisuje z Klientem Umowę Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej.
 • Każdy wypoczynek zgłaszany jest do właściwego Kuratorium Oświaty.
 • Dokumentem uczestnika jest Karta Kwalifikacyjna i legitymacja szkolna.
 • Karta Kwalifikacyjna może być wypełniona w całości przez Rodzica.
 • Karta Kwalifikacyjna powinna w szczególności zawierać informacje tj. : PESEL, kontakt do rodziców,dane dotyczące zdrowia dziecka, szczególne uwagi dla kadry pedagogicznej, zgoda rodzica na udzielenie pomocy medycznej dziecku.

BEZPIECZNIE I ZDROWO

 • Podczas pobytu dziecka na obozie zabrania się używania telefonów komórkowych i innych sprzętów elektronicznych podczas zajęć.
 • Organizator i kadra pedagogiczna nie ponoszą odpowiedzialności za cenne przedmioty zabrane przez dziecko na obóz .
 • Podczas pobytu dziecka na obozie obowiązuje Regulamin Obozowy, z którym uczestnik zapoznaje się pierwszego dnia po przyjeździe do obiektu.
 • Ze względów bezpieczeństwa uczestnik podczas obozu nie spożywa napojów w puszkach, nie przyjmuje samodzielnie leków /jedynie za zgodą rodziców/, nie przywozi i nie posiada przedmiotów niebezpiecznych. Na obozie panuje bezwzględny zakaz spożywa jakichkolwiek używek, napojów alkoholowych i energetyzujących.
 • W przypadku rażącego zachowania uczestnika obozu / spożywanie używek, alkoholu, wszelkie formy agresji, zachowania zagrażające zdrowiu i życiu uczestnika lub jego kolegów/ Organizator może podjąć decyzję o wydaleniu uczestnika z obozu na koszt Rodzica.
 • Rodzic informuje Organizatora lub Kierownika Obozu o szczególnych potrzebach dziecka przed wyjazdem na obóz tj. specjalna dieta, problemy emocjonalne, zdrowotne, zażywanie leków itp.
 • Jeśli podczas pobytu uczestnika na obozie Rodzic otrzyma niepokojące sygnały związane z samopoczuciem dziecka prosimy o niezwłoczny kontakt z Organizatorem lub Kierownikiem Obozu.

WYJAZD NA OBÓZ

WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW

 • Informacje Organizacyjne dotyczące wyjazdu pojawiają się na stronie Organizatora najpóźniej na 2 tygodnie przed wyjazdem na dany turnus tj.godziny i miejsce odjazdu autokaru, nr tel. do kierownika, informacje związane z realizacją programu.
 • Środek transportu wybierany jest z chwilą podpisania Umowy. Zmiany w Umowie mogą spowodować naliczenie dodatkowych opłat.
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku przejazdu środkiem transportu PKP, bez dokumentu uprawniającego do ulgi.
 • Uczestnik odbierany jest z obozu przez opiekuna do tego uprawnionego – rodzica lub osobę mającą pisemne do tego upoważnienie. Uczestnik stawia się punktualnie na miejsce zbiórki w dniu wyjazdu i powrotu. Wszelkie konsekwencje wynikające z opóźnień ponosi Rodzic tj. dowiezienie na własną rękę dziecka na obóz. Jest to związane z czasem pracy przewoźnika autokaru czy godzinami odjazdu pociągu. Nie odebranie na czas dziecka z obozu może spowodować naliczenie dodatkowych opłat za opiekę nad nim.

DOKUMENTY DO POBRANIA

WARUNKI UCZESTNICTWA

REZERWUJ OBÓZ

WARUNKI UCZESTNICTWA*

biuro@dziuplatropicieli.pl

+48 505 064 402