DLA SZKÓŁ

POLOWANIE NA ODYŃCA!, CHAOS, JUGGER, KLIN, PRZEMYTNICY, SIEWCA KAMIENI, QUIDDITCH, PRZEMYTNICY I RABUSIE, ARROWBALL… NASZE ULUBIONE GRY TERENOWE!

W co gramy?

Gramy w gry stworzone przede wszystkim przez Nas, przez kadrę Mistrzów i uczestników naszych wypraw i eventów. W naszym wspólnym dorobku są gry terenowe, strategiczne, rozwijające wyobraźnię.

Od jakiegoś czasu naszą mocną stroną są LARPy – gry fabularne, podczas których uczestnicy wcielają się w postaci, odgrywają określone role, dążą do osiągnięcia wytyczonego celu i dobrej rozrywki.

LARPy pozwalają rozwijać wyobraźnię, ale również uczą zachowań społecznych, podejmowania decyzji, zmierzenia się z dylematami moralnymi. Do tego dochodzą umiejętności tworzenia cosplayów, charakteryzacji, władania mieczem, łukiem itp.

Tworzymy i realizujemy scenariusze eventów z naszymi grami na zamówienie.

Jeśli masz ochotę spędzić czas w gronie przyjaciół, kolegów i koleżanek z klasy w wyjątkowy sposób – napisz do nas!

Gdzie gramy?

W dowlnie wybranym miejscu na terenie Warszawy lub bliskiej okolicy, oraz podczas wycieczek szkolnych wplatamy nasze gry do programu wyprawy.

OTO PRZYKŁADOWE WYPRAWY, GRY I ZABAWY: (zapytaj o cenę podając liczbę i wiek osób)

lucznictwo

ARENA WOJOWNIKÓW

To event przeznaczony dla uczestników w każdym wieku.

Stając na Arenie Wojowników wszyscy śmiałkowie będą mieli okazję sprawdzić się w strzelaniu z łuku do tarczy oraz poznać tajniki władania mieczem.

Na koniec odbędzie się bitwa: Walki w Formacjach LUB Arrowball. To gwarancja ogromnych emocji i dobrej drużynowej rywalizacji.

Czas trwania
Około 3 godzin

Miejsce
Dowolnie wybrany teren zielony – Warszawa i okolice.

SKARB KRASNOLUDÓW

Event dla modzieży szkolnej.

Wielka wyprawa śladami dzielnego Bilbo Bagginsa, który wyruszył ze swojego ciepłego i przytulnego domu w drogę pełną przygód i niebezpieczeństw. Tworzymy drużyny Poszukiwaczy. Naszym celem jest zdobycie legendarnego skarbu Throra i przepędzenie Smauga z Ereborn!

A oto plan działania:

* Formowanie się drużyn. * Opowieść Gandalfa.* Kontrakt Krasnoludów. * Ślady włochatych stóp Hobbita – poszukiwanie pierścienia – gra w terenie.* Pismo Księżycowe – sztuka ukrywania i odczytywania tajemnych znaków.* Starcie Kamiennych Olbrzymów – pojedynek na miecze otulinowe. * Kto wygra z Gollumem w zagadkach logicznych? * Walka ze smokiem – łucznictwo. * Droga do skarbu – zakończenie.

Czas trwania
Około 3 godzin.

Miejsce
Dowolnie wybrany teren zielony – Warszawa i okolice.

dsc0813–kopia
artiks

STAN ZASILANIA “ZERO”

To event przeznaczony dla uczestników w każdym wieku. Do tej pory realizowany był dla rodzin z dziećmi.

Głównym punktem programu jest udział w larpie i wcielenie się w postać bohatera, przypisanego przez Mistrza Gry.

Każdy z uczestników otrzymuje kartę swojej postaci, na której opisany jest jej bohater, jego historia, cele, zadania i możliwości.

Mistrz Gry zapoznaje graczy z mechaniką gry i lokacjami.

Larp STAN ZASILANIA “ZERO” przenosi bohaterów do czasów, kiedy to na świcie nie ma prądu, trzeba zawalczyć o przetrwanie i podjąć wyzwania.

Wszystko to pod czujnym okiem Mistrza Gry i jego pomocników.

Czas trwania
Około 3 – 5 godzin

Miejsce
Dowolnie wybrany teren zielony – Warszawa i okolice. (Twierdza Modlin)

Podczas eventów zapewniamy atestowany sprzęt tj.miecze otulinowe, materiały do charakteryzacji, cospaye.

NAPISZ DO NAS

IMIE NAZWISKO*

biuro@dzuplatropicieli.pl

+48 505 064 402