GRY TERENOWE

POLOWANIE NA ODYŃCA!, CHAOS, JUGGER, KLIN, PRZEMYTNICY, SIEWCA KAMIENI, QUIDDITCH, PRZEMYTNICY I RABUSIE, ARROWBALL… NASZE ULUBIONE GRY TERENOWE!

W co gramy?

Gramy w gry stworzone przede wszystkim przez Nas, przez kadrę Mistrzów i uczestników naszych wypraw i eventów. W naszym wspólnym dorobku są gry terenowe, strategiczne, rozwijające wyobraźnię.

Od jakiegoś czasu naszą mocną stroną są LARPy – gry fabularne, podczas których uczestnicy wcielają się w postaci, odgrywają określone role, dążą do osiągnięcia wytyczonego celu i dobrej rozrywki.

LARPy pozwalają rozwijać wyobraźnię, ale również uczą zachowań społecznych, podejmowania decyzji, zmierzenia się z dylematami moralnymi. Do tego dochodzą umiejętności tworzenia cosplayów, charakteryzacji, władania mieczem, łukiem itp.

Tworzymy i realizujemy scenariusze eventów z naszymi grami na zamówienie.

Jeśli masz ochotę spędzić czas w gronie przyjaciół, kolegów i koleżanek z klasy w wyjątkowy sposób – napisz do nas!

Gdzie gramy?

W dowolnie wybranym miejscu na terenie Warszawy lub bliskiej okolicy, oraz podczas wycieczek szkolnych wplatamy nasze gry do programu wyprawy.

STAN ZASILANIA “ZERO” – wydarzenie larpowe

To event przeznaczony dla starszej młodzieży i osoby dorosłe. 

Głównym punktem programu jest udział w larpie i wcielenie się w postać bohatera, przypisanego przez Mistrza Gry.

Każdy z uczestników otrzymuje kartę swojej postaci, na której opisany jest jej bohater, jego historia, cele, zadania i możliwości.

Mistrz Gry zapoznaje graczy z mechaniką gry i lokacjami.

Larp STAN ZASILANIA “ZERO” przenosi bohaterów do czasów, kiedy to na świcie nie ma prądu, trzeba zawalczyć o przetrwanie i podjąć wyzwania.

Wszystko to pod czujnym okiem Mistrza Gry i jego pomocników.

Czas trwania
Około 5 godzin

Miejsce
Dowolnie wybrany teren zielony – Warszawa i okolice. (Twierdza Modlin)

Podczas eventów zapewniamy atestowany sprzęt tj. miecze otulinowe, materiały do charakteryzacji, cosplaye.

BITWY ŁUCZNICZE – ARROWBALL

Paintball łuczniczy ARROWBALL – tak nazwaliśmy rozgrywki, które kojarzyć się mogą z paintballem, ale zamiast markerów z kulkami wypełnionymi farbą używa się łuków i strzał zakończonych gumowymi piłeczkami. Każdy z grających jest zaopatrzony dodatkowo w maskę ochraniającą twarz i głowę oraz mundur osłaniający korpus.

SZKOLENIE

Każdy z uczestników eventu przechodzi szkolenie z zakresu posługiwania się sprzętem łuczniczym. Omówione i przećwiczone zostają zasady bezpieczeństwa, prawidłowej postawy, prawidłowego zakładania strzał, celowania i oddawania strzałów. Podczas szkolenia odbywa się strzelanie do łuczniczej tarczy punktowej. Dzięki temu Arrowball jest absolutnie bezpieczną formą rozrywki.

Zapraszamy do zabawy!

Zamów rozgrywki w arrowballa dla swojej klasy, przyjaciół, rodziny, a my weźmiemy sprawy w swoje ręce. Gwarantujemy dreszcze emocji i dużą dawkę dobrej energii.

NAPISZ DO NAS

IMIE NAZWISKO*
obozy larpy gry fabularne